KONST / Litografier / Färglitografi 12167477
nr 1216 7477
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -80, "Marsdag", 15/180. Motivet: ca 30x40 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:59:30
8/11 15:54:00